sobota, 28 listopada 2015

PROJEKT PREZENT- WSPOMÓŻ KOLEGO PSA BEZDOMNEGO!

Projekt Prezent to akcja charytatywna organizowana przez grupę blogerów, mająca na celu pomoc potrzebującym psiakom. Każdy z nas wybrał psa, dla którego stworzona zostanie specjalna paczka w ramach bezinteresownej pomocy w okresie świątecznym. Zbieramy produkty, na które zawsze jest zapotrzebowanie i ofiarowujemy je opiekunom wybranego przez siebie czworonoga. Mogą być to smycze, obroże, legowiska, suplementy diety, karmy, przysmaki, preparaty na odrobaczanie oraz przeciwko kleszczom, zabawki, akcesoria pielęgnacyjne oraz inne artykuły, niezbędne do należytej opieki.

Zajrzyjcie na wydarzenie: https://www.facebook.com/events/188064428201435/


REGULAMIN AKCJI
1. Bloger wybiera bezdomnego psiaka przebywającego pod opieką Fundacji/hoteliku/domu tymczasowego (chcemy mieć pewność, że paczka dotrze bezpośrednio do psiaka)
2. Bloger wybiera futro, które najbardziej oddaje tematykę jego bloga.
3. Zbiórka jest dobrowolna. Bloger nie czerpie z tego tytułu ŻADNYCH korzyści materialnych.
4. Termin zbiórki darów: do 14.12.2015.
5. Zbieramy (nowe bądź w bardzo dobrym stanie):
-karmy
-miski
-zabawki
-legowiska
-preparaty odrobaczające
-obroże/szelki
-przysmaki
-smycze
6. Podarunki od czytelników przesyłane są pocztą/kurierem/paczkomatem na adres blogera (zapytaj o adres w mailu lub na pw!)na koszt nadawcy(czytelnika). Na terenie swojego miasta bloger może prezenty odebrać osobiście.
7. Opiekun (dt/hotelik) obdarowanego psa przesyła zdjęcie paczki i czworonoga na adres mailowy blogera.
WAŻNE: Jeśli i Ty drogi blogerze chcesz dołączyć do akcji i sam przygotować paczkę dla swojego wybranego bezdomniaka – dołącz do akcji! Im nas więcej, tym weselej!
Pamiętaj, skompletowaną paczkę wysyłamy do opiekuna psa (dt/hoteliku) na własny koszt : do 3 dni od skompletowania paczki. Blogerze, zrób proszę zdjęcie ofiarowanych darów i umieść je na swoim fanpage’u bądź swoim blogu.

Zbieramy dla Luny!

 Luna to biszkoptowa sunia, która ma zaledwie 5lat i przebywa pod opieką Fundacji Prima. Sunia została wyciągnięta z pseudohodowli, gdzie przez lata była maszynką do rodzenia szczeniąt, co w efekcie odbiło się na jej kondycji psychicznej. Mieszkała w ciemnym pomieszczeniu, nie wychodziła na dwór. Obecnie przebywa w Krzyżu Wielkopolskim w domu tymczasowym, gdzie odzyskuje siły i poznaje świat. Luna bawi się z innymi psami, a także zachęca sama do zabawy inne psiaki. Uwielbia spacery, na których na nowo poznaje świat. Pomóżmy umilić jej start w nowe życie robiąc dla labradorki wyjątkową paczkę, by jej pierwsze Święta były fantastyczne!
Więcej informacji na temat ślicznej Luny pod adresem:  http://fundacjaprima.pl/forum/16-pod-opieka-fundacji/192262-luna-suczka-biszkoptowa-5-lat-krzyz-wlkp?limitstart=0

Co możecie podarować Lunie?
  • zabawki wszelkiego rodzaju
  • preparaty do pielęgnacji
  • posłanie/kocyki
  • gryzaki/przysmaki
  • karmę suchą i mokrą
  • smycz/obrożę

Jeśli chcesz dołączyć do akcji i wspomóc Lunę skontaktuj się ze mną wysyłając e-mail na adres: bogumilaszczec@op.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz